NP Šumava

Rodinný penzion Pod Klostermannovou skálou

čára
Zimní pohled na Kobylu
 Úvod  Ubytování  Stravování  Ceník  Fotogalerie  Tipy na volný čas  KontaktKontakt

Veškeré informace o penzionu, obsazenosti pokojů,
možnosti rezervace, nebo jakékoliv jiné přání
nebo otázku Vám ráda zodpoví paní

Dagmar Voldřichová
na telefonním čísle: 739 014 747


Rodinný penzion Pod Klostermannovou skálou
Dagmar Voldřichová
Zadov 414
384 73 Stachy
tel.: 739 014 747
email: dagmar.voldrichova@gmail.com


Jak se k nám dostanete

Penzion je snadno dostupný automobilem. Po celé zimní období je příjezdová komunikace pečlivě udržována. Přesto doporučujeme vybavit se před cestou sněhovými řetězy. Pro hosty je připraveno parkoviště přímo u penzionu.

Dojedete do obce Stachy a budete pokračovat směrem Zadov, Churáňov. Projedete obcí Michalov, pak Kůsov. Za Kůsovem cca. po 300 metrech od konce obce Kůsov vjedete do lesa. Po dalších 100 metrech dojedete k odbočce vpravo, označené jako křižovatka s vedlejší silnicí. Na ní odbočíte a budete pokračovat dalších 300 metrů. První dům po levé straně je rodinný penzion Pod Klostermannovou skálou.

K penzionu jezdí pravidelná autobusová linka
Praha - Stachy,,Kusov

Vimperk (přestup na vlak) - Stachy,,Kusov

Aktuální informace o odjezdech a příjezdech autobusů naleznete zde. Do vyhledávače zadejte přesný tvar cílové stanice: Stachy,,Kusov

Doporučujeme vystoupit na zastávce Stachy - Kůsov, a pokračovat cca. 300 metrů ve směru jízdy na konec obce Kůsov. Po dalších 100 metrech vejdete do lesa, budete pokračovat 100 metrů, kde narazíte na odbočku vpravo, označené jako křižovatka s vedlejší silnicí. Po ní absolvujete posledních 300 metrů. První dům po levé straně je rodinný penzion Pod Klostermannovou skálou.

Ať už jste se rozhodli jet k nám jakýmkoliv dopravním prostředkem, může být užitečné prohlédnout si mapu, kde máte vyznačenou přesnou polohu penzionu.

N 49° 4.88633', E 13° 38.00905'

Mapa
Dagmar Voldřichovácara
©2012 Rodinný penzion Pod Klostermannovou skálou